Pestúnka (Baby Monitor & Alarm)

Preklad: Martin (Team DroiD) mato.jurik1@gmail.com

Jednoduchá aplikácia na stráženie deti pomocou Android zariadenia s unikátnymi pokročilými funkciami.

 

Poznáte to - Vaše dieťa konečne zaspalo a vy by ste si radi odpočinuli po celom dni starania sa o dieťa - oddýchnuť si s priateľmi, pozrieť si nejaký film... Ale čo keď sa dieťa prebudí a začne plakať? Teraz už nemusíte kontrolovať svoje dieťa každých 5 minút. S aplikáciou Pestúnka sa dozviete, že sa Vaše dieťa prebudilo - a veľa ďalšieho! Stačí spustiť aplikáciu Pestúnka na Vašom telefóne a nechať ho v blízkosti dieťaťa.

 

Hlavné funkcie:

* Upozornenie telefónom - ak je v miestnosti zistený hluk, aplikácia Pestúnka zavolá na Vami zvolené číslo a vy sa tak dozviete, že sa dieťa prebudilo. Druhy telefón samozrejme nemusí byť vybavený systémom Android.

* Mamin hlas - ak sa dieťa v noci prebudí, dosť často ho upokojí a uspí pár slov od rodičov. Teraz to isté môže zvládnuť Váš telefón s aplikáciou Pestúnka - sám automaticky prehrá vybraný hlas / pesničku, ak sa dieťa prebudí. (Toto je voliteľná funkcia).

* Sladké sny - každé dieťa rado počúva rozprávky na dobrú noc. Aj to zvládne naša Pestúnka. Jednoducho zvoľte ľubovoľný zvukový súbor z Vašej knižnice v Androide alebo nahrajte svoj hlas. Pestúnka potom po štarte najprv prehrá tento súbor a až potom spustí automatické monitorovanie. (Toto je voliteľná funkcia)

* Záznam aktivity- budete presne vedieť, čo sa v miestnosti s dieťaťom dialo. Opatrovateľka automaticky zaznamenáva všetky zvuky, takže si ich môžete nesjôr prehrať alebo dokonca odoslať na email.

* Bohaté možnosti nastavenia - každé dieťa je jedinečné - samozrejme aj to Vaše. Ako rodičia to veľmi dobre Vime, preto sme pripravili bohaté možnosti nastavenia aplikácie.

 

 

Aplikácia Pestúnka je od verzie 2.6 dostupná už aj v slovenčine priamo na Google Play.

 

Viac informácií najdete na Google Play

 

Webstránka aplikácie babymonitoralarm.info