Call Recorder - Total Recall

Preklad: Loránt (DroiD)

Aplikácia na nahrávanie hovorov | Jednoduché a automatické nahrávanie hovorov a hlasových poznámok!
Total Recall je výkonná aplikácia na nahrávanie hovorov. Široké možnosti nahrávania hovorov Vám umožňujú automaticky alebo manuálne nahrávať Vaše hovory, ale Total Recall tiež slúži ako výkonný nástroj na nahrávanie hlasu s mnohými funkciami, perfektný pre nahrávanie krátkych hlasových poznámok, pripomienok, prednášok, porád a ďalších!

*** 14-denná skúšobná verzia so všetkými funkciami je dostupná tu:

https://market.android.com/details?id=com.killermobile.totalrecall.trial ***

POZNÁMKA: Možnosť nahrávať obe strany hovoru nie je dostupná na všetkých Android zariadeniach. Niektoré zariadenia nahrajú iba hlas volajúceho na veľmi nízkej úrovni (z mikrofónu), iné nahrajú dokonale obe strany hovoru a niektoré vôbec nebudú nahrávať. Nemá to nič spoločné s Total Recall Call Recorder a s Vaším konkrétnym zariadením. Taktiež kvôli obmedzeniam systémuu, ak je Vaše zariadenie veľmi zaťažené alebo má slabú batériu, hovor sa nanahrá, preto sa odporúča pri použití Total Recall minimalizovať aplikácie bežiace na pozadí.

 

 

Aplikácia Call Recorder - Total Recall je preložená. Bohužial jej súčastná konštrukcia neumožňuje preklad aplikácie do viacerých jazykov. Znamená to, že preklad je roztrúsený po celej aplikácii a je aj v častiach určených pre ostatné jazyky. V týchto častiach aplikácie nie je možné urobiť preklad s diakritikou a preklad toho textu sa bude zobrazovať vo všetkých jazykoch. Podľa informácie od vývojára aplikácie, prejde ale aplikácia do 1 mesiaca zásadnými zmenami, a prisľúbil podporu prekladu aplikácie. Ponúkam Vám aspoň náhľad preloženej aplikácie, ktorú snáď do mesiaca budem vedieť ponúknuť aj Vám.

 

Viac informácií nájdete na Google Play

 

Web vývojára killermobile.com