Alarm Clock Xtreme (Budík)

Preklad: Martin (Team DroiD) mato.jurik1@gmail.com

Najspoľahlivejší a najlepšie hodnotený budík a časovač pre Android!
S budíkom Xtreme sa prebudíte pozvoľne a tak zabránite jeho nechcenému vypnutiu. Tento Budík disponuje funkciami, ktoré zabraňujú nadmernému používaniu funkcie opakovaného budenia a dostanú Vás von z postele.
Tento vysoko prispôsobiteľný budík Vám umožní prebúdzať sa spôsobom, ktorý Vám vyhovuje. Nastavte si svoje ranné budenie tak, aby sa jeho hlasitosť pomaly zvyšovala a vy ste sa tak mohli pozvoľne prebudiť. Prostredníctvom veľkého tlačidla opakovaného budenia zabránite nechcenému stlačeniu tlačidla, ktoré budenie zruší, prípadne sa môžete donútiť k troche matematiky a len tak mať možnosť vykonať voľbu opakované budenie alebo budenie úplne zrušiť. Môžete si dokonca nastaviť aj postupné skracovanie intervalu opakovaného budenia a maximálny možný počet jeho opakovaní.

 

Medzi jeho funkcie patrí:

budenie hudbou, budenie náhodnou skladbou, pozvoľne sa zvyšujúcu hlasitosť budenia, opakované budenie, vypnutie podmienené matematickým výpočtom, opakované budenie, vypnutie potrasením, budenie po krátkom zdriemnutí s odpočítavaním času, automatické opakované budenie, automatické vypnutie a mnoho ďalších. Nájdete si také nastavenie, ktoré Vám pomôže dostať sa von z postele a začať Váš deň.

 

 

Nakoľko vývojár nemá záujem o zaradenie slovenského prekladu do aplikácie, ponúkame Vám ju na stiahnutie priamo z našej stránky. UPOZORNENIE: Ak používate originálnu aplikáciu z Android Marketu pred inštaláciou tejto verzie je potrebné odinštalovať pôvodnú aplikáciu. Dáta si zálohujte cez Titanium Backup alebo inú podobnú aplikáciu.

 

Alarm Clock Xtreme Free v3.3a SK

Stiahnuť AlarmClockXtremeFree_v3.3a.SK.apk (385 kB)

 

Viac informácií nájdete na Google Play
 

Web vývojára: anglelabs.com