Mobilism Market

Preklad: Loránt (DroiD)

Mobilis Market je zadarmo a bez reklám, ale prichádza s prémiou, ktorá umožňuje priame sťahovanie z väčšiny serverov použitých na Mobilis.

Vyťaženie serverov, čakanie a vypisovanie CAPTCHA obrázkov je problémové. Aj to sme vyriešili. Na konci roku 2007 sme integrovali funkciu ktorú sme vytvorili pomocou stránky dowwi.com, ktorá umožňuje priame sťahovanie z megaupload.com, hotfile.com, uploaded.to, netload.in, easy-share.com, uploading.com, filefactory.com, depositfiles.com, megashares.com, filesonic.com, fileserve.com a oron.com.

Ak kliknete na stiahnutie súboru z jedného zo serverov pomocou tejto aplikácie, dowwi.com stiahne súbor z vybraného servera cez prémiový účet na svoj server a následne vám aplikáciu pošle do telefónu. Pri malých súboroch, ako sú aplikácie tento proces zvyčajne trvá menej ako desať sekúnd. To je skutočne nadštandardná funkcia a keďže potrebujeme platiť za tieto prémiové účty, budeme účtovať poplatok za jeden rok:
- Jeden rok prístupu k priamemu sťahovaniu prostredníctvom dowwi.com: $ 20 (za ďalších 5 $ dostanete VIP status na Mobilism)
- Pre existujúce VIP: $ 10
- Pre existujúce Platinum VIP: zdarma

 

 

Aplikácia Mobilis Market je úplne preložená. Preklad bol zaslaný vývojárovi aplikácie. Nakoľko sa jedná o bezplatnú verziu, tak vám ponúkame možnosť stiahnúť si verziu s prekladom. Slovenský preklad sa zobrazí aj pre užívateľov z Čiech.

 

Mobilism Market v1.8.2 SK-CZ

Stiahnuť MobilismMarket_v1.8.2.SK-CZ.apk (653,5 kB)

 

Web vývojára forum.mobilism.org