F1™ 2013 Timing App

Preklad: Loránt (DroiD) a Martin (Team DroiD)

F1 2012 aplikáciu Časy a Pozície na trati musí mať naozaj každý fanúšik Formuly 1!

F1™ 2012 Časy a Pozície na trati môžete získať len s oficiálnou aplikáciou F1™ Timing App.

Poskytuje viac ako 130 hodín živých prenosov F1™ !
Prístup ku živým časom a pozíciám na trati na obrazovke časov a na plne interaktívnych 3D mapách pre všetky podujatia F1™ počas závodného víkendu, pre celú sezónu Svetového šampionátu Formuly 1 ™ 2012.

*Sledujte stav služby na Twitteri - user f1timingapp*

Tento rok je jediná oficiálna aplikácia pre fanúšikov lepšia, ako kedykoľvek predtým.  Stále je jedinou možnosťou vidieť naraz všetky monoposty vizuálne zobrazené na trati, ale nové funkcie toto zobrazenie ešte vylepšili. Nie je to len obrazovka a aktuálnymi časmi, ale umožňuje prístup ku všetkým podrobnostiam závodného víkendu, od piatkových tréningov až po živé preteky v nedeľu popoludní.

NOVÉ FUNKCIE: Údaje o pneumatikách, zóny DRS  a vlajky traťových maršálov, zobrazovanie aktuálnych noviniek z F1™ z Formula1.com priamo na vašej domovskej obrazovke.

 

 

Aplikácia F1™ Timing App je od verzie 4.77 dostupná aj v Slovenčine priamo na Google Play. Bohužial stále riešime s autorom aplikácie problémy s pridaním kompletného prekladu do aplikácie. Teda aj keď sme proložili vyše 800 reťazcov prekladu (všetko okrem histórie), tak sa preklad v aplikácii zobrazuje naozaj len sporadicky. Problém sa týka všetkých prekladov v tejto aplikácii. Veríme že sa nám tento problém podarí vyriešiť už čoskoro. Potom pridáme aj preklad histórie.

 

Viac informácií nájdete na Google Play

 

Web vývojára softpauer.com/site