Fancy Widgets v3.5.0

21.11.2011 11:11

Vyšla aktualizovaná verzia aplikácie Fancy Widgets v3.5.0 včetne aktualizovaného prekladu na Android Markete. Aplikácia Vám ponúka tieto zmeny:

1. Poskytovateľ počasia AccuWeather je teraz už dostupný aj v bezplatnej (free) verzii ako predvolený. Je to z dôvodu problémov so stabilitou a presnosťou poskytovaného počasia od Google Weather. Ak Vám Google Weather vyhovuje, môžete si ho vybrať v nastaveniach aplikácie.

2. Pridaný dvaja nový poskytovatelia počasia: MSN Weather a The Weather Channel. (iba v plnej verzii)

3. Pridaná možnosť zdieľať počasie v nastaveniach obrazovky predpovede počasia. Môžete zdielať Vaše aktuálne počasie a predpoveď na nasledujúci deň cez Gmail, SMS, atď. Podpis zdieľanej správy si môžete upraviť v Nastaveniach počasia.

4. NOVÁ akcia po kliknutí na obrazovke predpovede. Kliknite na ikonku počasia na stránke predpovede na nasledujúce dni (ikonky dole pod čiarou) a zobrazí sa Vám celostránková predpoveď na konkrétny deň s časom východu a západu slnka.

5. Vylepšené automatické zisťovanie polohy pomocou Geolokácie.

6. Vylepšené ručné (manuálne) vyhľadávanie lokality. Teraz už môžete používať Váš vlastný jazyk pre vyhľadávanie.

7. Zjednodušený výber widgetov (miniaplikácii) pri pridávaní widgetov v bezplatnej verzii. Obrazovka výberu štýlu widgetov bude vynechaná, ak je tam len dostupný štýl pre vybranú veľkosť widgetu. Stále budete mať možnosť výberu rôznych štýlov widgetov pri pridávaní widgetov 4x2.

8. Vylepšená detekcia automatického časového pásma.

9. Pridaná možnosť zapnúť režim ladenia v Rozšírených nastaveniach. Ak je režim povolený, budú sa informácie ladenia zapisovať do záznamu pre účel riešenia problémov s aplikáciou. Táto možnosť je v predvolenom nastavení vypnutá!

10. Pridaný efekt tieňu textov v niektorých widgetoch.

11. Opravené niektoré chyby z predchádzajúcej verzie

12. Aktualizované niektoré preklady aplikácie, napr. Slovenský preklad :)

 

 

Diskusná téma: Fancy Widgets v3.5.0

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok